BP 213, Odessa-23, 65023, Ukraine
tel./fax +38-048-797-21-97 tel. +38-048-7-700-796
info@acsb.org.ua

СЕМІНАР 23/01/2020

«Сучасні підходи до організації ефективної роботи лабораторій мікробіологічного профілю в ринкових умовах», 23 січня 2020 року, м. Одеса, вул. Дерибасівська, 5

В сучасних умовах зростання конкуренції на ринку послуг лабораторних досліджень, зокрема в галузі мікробіології, на передній план виходять два актуальних питання: контроль якості та достовірність отриманих результатів.

Матеріально-технічне забезпечення, сучасні методи дослідження та фаховий персонал – ось три кити, на яких тримається лабораторна справа сьогодення.

В рамках підготовки до святкування ювілейної дати від дня започаткування Бактеріологічної станції в Одесі, та з метою методичної підтримки фахівців медичних лабораторій відкриваємо цикл семінарів з робочою назвою «Зустрічі в Одесі»

Чекаємо на Вас в самому центрі культурної, історичної та ділової Одеси, в 5 хвилинах до Оперного театру та Потьомкінських сходів. 10 хвилин до Морського вокзалу і Соборної площі…

Голова ГО «БС» С.В. Демченко

4 коментарі

 1. МОТА ТЕТНА ВІКТОРІВНА :

  ДОБРОГО ДНЯ. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА СЕМІНАР НА 23 СІЧНЯ.

  • Chef :

   Першим кроком реєстрації для участі в семінарі 23 січня 2020 року є заповнення та надсилання реєстраційної картки. З повагою, ГО “БС”

 2. Корешняк Марина :

  Доброго дня, Як можна зареєструватися на дистанційне відвідування семенару на 23 січня

  • Chef :

   Для дистанційної форми участі в семінарі в реєстраційній картці вкажить форму участі – “дистанційна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Translate »